Biz Kimiz?

Hakkımızda

Biz, kendisini kişisel bakıma adamış, eşi benzeri bulunmayan bir şirketiz.

Kendimizi bu davaya adadık çünkü sağlık bakımımızın yapısı, günümüzde ciddi değişikliklere uğramaktadır. Şurası kesin ki, stres, moral yıkıntısı veya tükenme, obezite ve kardiyovasküler problemler gibi yaşam tarzıyla ilişkili patolojiler, sağlık bakım sistemlerine fazladan yük ve baskı yaratmaktadırlar. Bu durum, modern sağlık bakım sistemlerimiz için sürdürülebilirlik açısından olumsuz bir niteliğe sahip olacaktı.

Dolayısıyla bizim yegane tutkumuz, insanlara kendi sağlık bakımlarıyla ilgili çabalarını artırmaları ve daha sağlıklı yaşam tarzlarına sahip olmalarını sağlamaktı. Aslına bakarsanız şimdiden, 85.000’den fazla insana hareketliliklerini ve yaşam kalitelerini artırmada yardımcı olduk.

Aktivitelerimizin temelinde, onüç yıl önce geliştirilen eşsiz bir teknoloji yatmakta. Andulasyon, biyofizik alanında gerçekleştirilen önemli gelişmelerin bir sonucudur. Söz konusu gelişmeler, hastalıkların ve rahatsızlıkların tedavisinde muazzam bir etki göstermişlerdir. Bunun yanında Andulasyon da gittikçe artan bir biçimde gündelik ihtiyaçlara cevap verme amacıyla kullanılmaya başlamıştır. Andulasyonun faydaları oldukça çok olup ağrı dindirimi, fiziksel performans ve toparlanma, kilo kontrolü gibi alanlar, bu faydaların görüldüğü alanların yalnızca birkaçıdır.

Biz, aynı zamanda partnerlerimiz olan doktorlarımız ve fizyoterapistlerimiz ile de paylaştığımız eşsiz değerlere sahip bir şirketiz.

Sağlık uzmanlarıyla güven üzerine kurulu ve Andulasyonun bağlı olduğu yüksek kaliteli bilimsel araştırmaya dayanan, güçlü ve süregelen ilişkiler kurmak ve teknolojimiz aracılığıyla elde ettiğimiz olağanüstü etki ve sonuçlar için çok çalıştık.

Eşsiz ürünlerimiz ve katma değer sağlayan hizmetlerimizle birlikte, kişisel-bakım arenasında bulunan büyük oyunculardan biri haline geldik ve daha fazla kişiye günlük sağlığını daha iyi bir duruma getirme ve fiziksel refahını artırma amacıyla yardımcı olabilmek için can atıyoruz.

misyonumuz
KURUMSAL MİSYONUMUZ

Kurumsal felsefemiz hakkında daha çok bilgi edinin. Vizyonumuz, misyonumuz ve temel prensiplerimiz.

Detaylar
tarihçe
TARİHÇE

Belçika'dan tüm dünyaya. Tarihçemiz ve şu an bulunduğumuz yer ile ilgili daha çok bilgi edinin.

Detaylar
haberler
HABERLER

HHP Ürünleri ve firmamız hakkında çıkan haberleri takip edebilirsiniz.

Detaylar